Targi Caravans Salon Poland partnerem głównych „Polish Campers & Caravans Conference”!

Targi Caravans Salon Poland partnerem głównych „Polish Campers & Caravans Conference”!

Już 30 listopada odbędzie się pierwsza konferencja organizowana przez Polską Grupę Caravaningową – „Polish Campers & Caravans Conference”. Głównym celem będzie promocja polskiej branży producentów kamperów i przyczep kempingowych.

„Bardzo dynamicznie rozwijający się rynek przyczep kempingowych oraz kamperów w ostatnich latach spowodował oprócz olbrzymich wzrostów sprzedaży znanych już marek, pojawienie się lub też wzmocnienie pozycji mniejszych producentów. Cieszy szczególnie fakt, iż nasze rodzime marki jak Globe Traveler, Wavecamper czy Bus Kamper są doceniane coraz bardziej w całej Europie” mówi Marta Szydłowska, dyrektor Caravans Salon Poland. „Jako organizator targów jesteśmy dumni, mogąc poprzez partnerstwo konferencji dołożyć swoją cegiełkę do promocji polskich produktów” – dodaje Szydłowska.

Konferencja startuje już 30 listopada i odbędzie się w wersji hybrydowej. Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Pełen program konferencji znajduje się na www.spgc.pl

Zapraszamy do kontaktu:

Dariusz Wawrzyniak

Polska Grupa Caravaningowa

info@spgc.pl

Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa powstało w 2019 roku z inicjatywy wielu osób z branży
m.in. dealerów pojazdów, producentów pojazdów specjalnych kempingowych, wystawców, przedstawicieli wypożyczalni pojazdów kempingowych i mediów. Wzorem dla nas są działające
od wielu lat organizacje europejskie. Jest największą polską organizacją o tym profilu. Działalność koncentruje się na potrzebach branży caravaningowej i campingowej w Polsce.