XXI Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek

XXI Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek

Jesteś właścicielem Niewiadówki i fanem tych kultowych przyczep kempingowych krajowej produkcji? Zaznacz sobie w kalendarzu termin 20-23 czerwca 2019 r. – w tych dniach w Ostrowie Warckim nad Zalewem Jeziorsko odbędzie się XXI Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek.

Termin: 20-23.06.2019
Miejsce: OSTRÓW WARCKI

– Zapraszamy wszystkich posiadaczy przyczep marki Niewiadów. Jeśli ktoś lubi/kocha/uprawia i ma sentyment do PRL-owskiego wydania tego „sportu”, to może przyjechać i powspominać – zachęcają organizatorzy zlotu.Jak co roku, impreza będzie miała charakter rodzinny. Będą konkursy, wycieczki i inne atrakcje. Zaplanowany jest m.in. „wielki quiz wiedzy o…”, w którym do wygrania będą bony na zakupy w firmie Darius-Przyczepy z Ujazdu. Uczestnicy innego konkursu prezentować będą swoje klasyczne rowery, miłośnicy jednośladów będą mogli też wziąć w wycieczce rowerowej po okolicy zalewu (tama i zabytkowy kościół w Siedlątkowie). Będą gry, zabawy i zajęcia plastyczne dla najmłodszych, do tego mecz siatkówki plażowej, ognisko i… wspólne smażenie Przysmaku Świętokrzyskiego.

– Sporo będzie odniesień do minionej epoki, nie tylko za sprawą przyczep, ale i nostalgicznych zainteresowań sporej części fanklubowiczów – dodają organizatorzy.

Dodatkowo w prezencie od partnerów zlotu, firm Kampi oraz Goliat, wszyscy uczestnicy otrzymają kupony 5% zniżki na zakupy w sklepach internetowych sklep.kampi.pl oraz goliat.com.pl. XXI Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek został objęty oficjalnym honorowym patronatem starosty sieradzkiego.

Dodajmy, że w ubiegłorocznym zlocie, który odbył się w Koszęcinie, udział wzięły 82 załogi. Czy rekord zostanie pobity?